Dzisiaj (piątek, 29 marca) w Lubaniu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich czwórek chłopców. W turnieju uczestniczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry i Szkoły Podstawowej z Krzeszowa.
Siatkarze z kamiennogórskiej "jedynki" bronili tytułu mistrza z ubiegłego roku.
WYNIKI SPOTKAŃ:
Gr. A
SP 1 Kamienna Góra - SP 2 Lubań 2:0 (9,9)
SP Mirsk - SP Jerzmanki 2:0 (10,8)
SP 1 Kamienna Góra - SP Mirsk 2:0 (6,12)
SP 2 Lubań - SP Jerzmanki 2:1 (5,-12,4)
SP 1 Kamienna Góra - SP Jerzmanki 2:0 (6,5)
SP 2 Lubań - SP Mirsk 2:0 (7,10)
Gr. B
SP Barcinek - SP Iwiny 1:2 (-3,5,-8)
SP Smolnik - SP Krzeszów 0:2 (-15,-10)
SP Barcinek - SP Smolnik 1:2 (-6,12,-9)
SP Iwiny - SP Krzeszów 2:1 (10,-7,5)
SP Barcinek - SP Krzeszów 0:2 (-16,-7)
SP Iwiny - SP Smolnik 2:0 (12,15)
Półfinały:
SP 1 Kamienna Góra - SP Krzeszów 2:0 (3,13)
SP 2 Lubań - SP Iwiny 2:0 (15,11)
o VII miejsce
SP Jerzmanki - SP Barcinek 0:2 (-9,-13)
o V miejsce
SP Mirsk - SP Smolnik 2:1 (-13,9,10)
o III miejsce
SP Iwiny - SP Krzeszów 2:1 (18,-15,8)
o I miejsce
SP 2 Lubań - SP 1 Kamienna Góra 0:2 (-6,-4)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA :
1. SP 1 Kamienna Góra
2. SP 2 Lubań
3. SP Iwiny
4. SP Krzeszów
5. SP Mirsk
6. SP Smolnik
7. SP Barcinek
8. SP Jerzmanki
Mistrzowski skład SP 1 Kamienna Góra: Marcel Antoszczak, Oliwier Zych, Tymoteusz Grzyb, Bartosz Smyda, Adrian Białas, Kacper Biroś, Korneliusz Olszewski, Fabian Lewicki, Szymon Schabiński, Miłosz Regewicz, Jakub Olczak.
Drużyna SP1 jako mistrz strefy jeleniogórskiej zagra w finale wojewódzkim.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze