Reklama

Najlepsi w strefie

Dzisiaj (piątek, 29 marca) w Lubaniu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich czwórek chłopców. W turnieju uczestniczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry i Szkoły Podstawowej z Krzeszowa.

 

Siatkarze z kamiennogórskiej "jedynki" bronili tytułu mistrza z ubiegłego roku.

WYNIKI SPOTKAŃ:
Gr. A
SP 1 Kamienna Góra - SP 2 Lubań 2:0 (9,9)
SP Mirsk - SP Jerzmanki 2:0 (10,8)
SP 1 Kamienna Góra - SP Mirsk 2:0 (6,12)
SP 2 Lubań - SP Jerzmanki 2:1 (5,-12,4)
SP 1 Kamienna Góra - SP Jerzmanki 2:0 (6,5)
SP 2 Lubań - SP Mirsk 2:0 (7,10)

Gr. B
SP Barcinek - SP Iwiny 1:2 (-3,5,-8)
SP Smolnik - SP Krzeszów 0:2 (-15,-10)
SP Barcinek - SP Smolnik 1:2 (-6,12,-9)
SP Iwiny - SP Krzeszów 2:1 (10,-7,5)
SP Barcinek - SP Krzeszów 0:2 (-16,-7)
SP Iwiny - SP Smolnik 2:0 (12,15)

Reklama

Półfinały:
SP 1 Kamienna Góra - SP Krzeszów 2:0 (3,13)
SP 2 Lubań - SP Iwiny 2:0 (15,11)

o VII miejsce
SP Jerzmanki - SP Barcinek 0:2 (-9,-13)

o V miejsce
SP Mirsk - SP Smolnik 2:1 (-13,9,10)

o III miejsce
SP Iwiny - SP Krzeszów 2:1 (18,-15,8)

o I miejsce
SP 2 Lubań - SP 1 Kamienna Góra 0:2 (-6,-4)

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA :

1. SP 1 Kamienna Góra
2. SP 2 Lubań
3. SP Iwiny
4. SP Krzeszów
5. SP Mirsk
6. SP Smolnik
7. SP Barcinek
8. SP Jerzmanki

Mistrzowski skład SP 1 Kamienna Góra: Marcel Antoszczak, Oliwier Zych, Tymoteusz Grzyb, Bartosz Smyda, Adrian Białas, Kacper Biroś, Korneliusz Olszewski, Fabian Lewicki, Szymon Schabiński, Miłosz Regewicz, Jakub Olczak.

Reklama

Drużyna SP1 jako mistrz strefy jeleniogórskiej zagra w finale wojewódzkim.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama