Wczoraj (sobota, 24 października) w Zabrzu odbyły się Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych. W kategorii Senior 2 (1980 i starsi) wystartowała para z powiatu kamiennogórskiego.
Pary prezentowały się w pięciu tańcach: walcu angielskim, tangu, walcu wiedeńskim, foxtrocie i quickstepie.
Marek Homoncik i Karolina Homoncik reprezentując klub Fraszka Kamienna Góra zajęli pierwsze miejsce, zostali Mistrzami Polski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze