Dzisiaj (środa, 24 czerwca) w Domu Kultury w Krzeszowie samorządowcy wręczyli nagrody najlepszym uczniom szkół z terenu gminy Kamienna Góra.
Jednorazowe stypendium otrzymała Wiktoria Potrawska (Zespół Szkół w Pisarzowicach, średnia 5,58), Anna Paździor (Szkoła Podstawowa w Szarocinie, 5,58), Tomasz Burchardt (Szkoła Podstawowa w Krzeszowie, 5,36), Fabian Chrapek (Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie, 4,94).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze