Przed dzisiejszą (wtorek, 25 czerwca) sesją rady powiatu wręczone zostały nagrody Primus Inter Pares.
Wyróżnienia od 1999 roku otrzymują uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku nagrodzeni zostali: Magdalena Gredes, Aleksander Dytko, Anna Hypś, Martyna Kowalczyk, Oldrich Justa (wszyscy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących) oraz Krystian Gryczuk, Patrycja Zabiegło, Natalia Mordarska, Jakub Banasiewicz, Ewa Jabłońska, Michał Stasikowski (wszyscy z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze