Reklama

Najlepsi uczniowie

Podczas dzisiejszej (wtorek, 24 czerwca) sesji rady powiatu kamiennogórskiego najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych odebrali nagrody Primus Inter Pares.


Nagrody przyznawane są najlepszym uczniom Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.

W tym roku wśród uczniów ZSO nagrodzeni zostali: Michalina Antoniewska, Małgorzata Dziedzic, Katarzyna Homoncik, Dorota Jadeszko, Monika Migacz i Marcelina Ślusarz. W ZSZiO nagrody otrzymali: Jakub Banasiewicz, Wioleta Berdychowska, Krystian Gryczuk, Tomasz Pikus, Ewelina Sowa, Angelika Szczepanik.

Podczas sesji wręczone zostały również gratulacje dla uczniów ZSZiO za wygranie konkursów Najlepsi Uczniowie w Roku 2014 w Zawodzie Ślusarz i Kucharz.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama