Podczas dzisiejszej (wtorek, 24 czerwca) sesji rady powiatu kamiennogórskiego najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych odebrali nagrody Primus Inter Pares.
Nagrody przyznawane są najlepszym uczniom Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.
W tym roku wśród uczniów ZSO nagrodzeni zostali: Michalina Antoniewska, Małgorzata Dziedzic, Katarzyna Homoncik, Dorota Jadeszko, Monika Migacz i Marcelina Ślusarz. W ZSZiO nagrody otrzymali: Jakub Banasiewicz, Wioleta Berdychowska, Krystian Gryczuk, Tomasz Pikus, Ewelina Sowa, Angelika Szczepanik.
Podczas sesji wręczone zostały również gratulacje dla uczniów ZSZiO za wygranie konkursów Najlepsi Uczniowie w Roku 2014 w Zawodzie Ślusarz i Kucharz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze