Reklama

Najlepsi uczniowie - galeria zdjęć

Przed dzisiejszą (wtorek, 19 czerwca) sesją rady powiatu wręczone zostały nagrody Primus Inter Pares. Nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i klas trzecich gimnazjów.

 

Spośród uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nagrodę odebrali: Anna Frączkowska, Mateusz Jeleń, Martyna Kiełbasa, Martyna Michalska i Eryk Mika. W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nagrodzeni zostali: Wioletta Czaja, Marta Górowska, Amelia Gucwa, Alexandra Królova, Karol Krysiak i Dominika Macowska. W Zespole Szkół Specjalnych nagrodę otrzymał Adrian Andrejczuk.

Wśród gimnazjalistów nagrody otrzymali: Maciej Brzoza (Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze), Kamil Respondek (Gimnazjum w Pisarzowicach), Hubert Sajdak (Gimnazjum w Lubawce), Sara Stepko (Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra) oraz Antonina Trzaskoma (Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej).

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama