Reklama

Najlepsi gimnazjaliści - galeria zdjęć

Dzisiaj (piątek, 29 marca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wręczone zostało stypendia uczniom kamiennogórskich gimnazjów. Docenione zostały wyniki w nauce, i sporcie.

 

Stypendia wręczane są dwa razy w roku, po każdym semestrze nauki. Dzisiaj stypendia wręczone zostały przedostatni raz.

Najwyższą średnią ocen (5,8) uzyskał Konrad Dąbrowski (Gimnazjum nr 2).

W Gimnazjum nr 1 stypendia otrzymali: Aleksandra Bogumiło, Paulina Marczak, Przemysław Chlipała, Alicja Podwika, Emilia Latuszkiewicz, Vanessa Wierzbicka, Roksana Zgłobicka.

W Gimnazjum nr 2 stypendia otrzymali: Jessica Izer, Piotr Maciaszek, Adrian Szarkowski, Kinga Wójcikowska, Wiktoria Kapczyńska,, Julia Kłębczyk, Kamil Nawrocki, Zofia Niemira, Nina Osińska, Renata Potaczek.

Reklama

Za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali Kacper Kożuch i Radosław Kurzeja. Obaj to uczniowie Gimnazjum nr 2, mistrzowie powiatu w pływaniu.

Część artystyczną zapewnili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama