Dzisiaj (piątek, 29 marca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wręczone zostało stypendia uczniom kamiennogórskich gimnazjów. Docenione zostały wyniki w nauce, i sporcie.
Stypendia wręczane są dwa razy w roku, po każdym semestrze nauki. Dzisiaj stypendia wręczone zostały przedostatni raz.
Najwyższą średnią ocen (5,8) uzyskał Konrad Dąbrowski (Gimnazjum nr 2).
W Gimnazjum nr 1 stypendia otrzymali: Aleksandra Bogumiło, Paulina Marczak, Przemysław Chlipała, Alicja Podwika, Emilia Latuszkiewicz, Vanessa Wierzbicka, Roksana Zgłobicka.
W Gimnazjum nr 2 stypendia otrzymali: Jessica Izer, Piotr Maciaszek, Adrian Szarkowski, Kinga Wójcikowska, Wiktoria Kapczyńska,, Julia Kłębczyk, Kamil Nawrocki, Zofia Niemira, Nina Osińska, Renata Potaczek.
Za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali Kacper Kożuch i Radosław Kurzeja. Obaj to uczniowie Gimnazjum nr 2, mistrzowie powiatu w pływaniu.
Część artystyczną zapewnili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze