Dwie oferty złożone zostały w konkursie na sekretarza w Lubawce, nadal nie ma zastępcy burmistrza.
Podczas dzisiejszej (czwartek, 25 kwietnia) sesji burmistrz Ewa Kocemba poinformowała radnych, że w konkursie na sekretarza złożone zostały dwie oferty. Nie zostały jeszcze otwarte, więc nie wiadomo czy kandydaci spełniają wymagania. Wyjaśniła, że nie został jeszcze powołany zastępca burmistrza, bo chce najpierw zobaczyć jak będzie funkcjonował urząd z sekretarzem.
Dwa wolne etaty w kierownictwie urzędu przynoszą oszczędności. Burmistrz poinformowała radnych, że zostaną one przeznaczone na nagrody dla pracowników.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze