Centrum Kultury w Kamiennej Górze pochwaliło się sukcesami artystów działających w ramach sekcji wokalnej.
W niedzielę w Wałbrzychu odbył się I Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej im. Ryszarda Kozłowskiego.
Pierwszą nagrodę otrzymała Maja Oleśków, która zaśpiewała utwory Maryli Rodowicz "Hej, żegluj, żeglarzu" oraz "Gdzie to siódme morze". Trzecie miejsce wywalczyła Laura Duszek.
źródło: facebook / Centrum Kultury w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze