Dzisiaj (piątek, 12 października) nauczyciele z Kamiennej Góry odebrali państwowe nagrody i odznaczenia.
Uroczystość zorganizowana została w Jeleniej Górze. Uczestniczyła w niej munster Marzena Machałek oraz kurator dolnośląski.
Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała w tym roku Mariola Jaciuk (ZSZiO). Złote Medale za Długoletnią Służbę odbiorą: Dariusz Kurowski (Zespół Szkół), Jerzy Kowalski (ZSZiO), Irena Omachel (SP 2), Brygida Gucwa (ZS), Lucyna Krupa (ZS), Beata Majda (ZS), Wiesława Wielosik (ZS).

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze