Reklama

Nagroda za nakrętki

Czek na tysiąc złotych odebrali dzisiaj (wtorek, 29 października) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.


Pieniądze to nagroda za zebranie największej ilości plastykowych nakrętek. Konkurs ogłoszony został we wrześniu, gdy okazało się, że z powodu pogody nie może odbyć się doroczne sprzątanie brzegów Bukówki.

Uczniowie szkół z terenu powiatu dostarczyli do powiatu ponad tonę nakrętek. Dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na potrzeby 3,5-letniego Norberta.

Najwięcej nakrętek w przeliczeniu na ucznia dostarczyli uczniowie kamiennogórskiej "jedynki" i to oni cieszyli się główną nagrodą wręczoną podczas sesji rady powiatu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama