Czek na tysiąc złotych odebrali dzisiaj (wtorek, 29 października) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.
Pieniądze to nagroda za zebranie największej ilości plastykowych nakrętek. Konkurs ogłoszony został we wrześniu, gdy okazało się, że z powodu pogody nie może odbyć się doroczne sprzątanie brzegów Bukówki.
Uczniowie szkół z terenu powiatu dostarczyli do powiatu ponad tonę nakrętek. Dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na potrzeby 3,5-letniego Norberta.
Najwięcej nakrętek w przeliczeniu na ucznia dostarczyli uczniowie kamiennogórskiej "jedynki" i to oni cieszyli się główną nagrodą wręczoną podczas sesji rady powiatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze