Reklama

Nagroda dla "Pod Stróżą"

Dzisiaj (czwartek, 2 marca) odbyła się Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego. Najlepsze kluby odebrały dotacje od zarządy województwa.

Wśród nagrodzonych jest MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice. Klub szkolący biegaczy narciarskich zdobył w tym roku 52 punkty i zajął 17 miejsce w Polsce w kategorii narciarstwo klasyczne. W tej kategorii sklasyfikowano 37 klubów. Dolny Śląsk zajął 5 miejsce w Polsce.

Nagroda za taki wynik to czek  na 3 tys. zł odebrany przez Zenona Króla, prezesa klubu.

Nie jest to pierwsza taka nagroda dla klubu z Miszkowic. Podobną oderbali w 2014 roku - Nagroda dla narciarzy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama