Dzisiaj (czwartek, 2 marca) odbyła się Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego. Najlepsze kluby odebrały dotacje od zarządy województwa.
Wśród nagrodzonych jest MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice. Klub szkolący biegaczy narciarskich zdobył w tym roku 52 punkty i zajął 17 miejsce w Polsce w kategorii narciarstwo klasyczne. W tej kategorii sklasyfikowano 37 klubów. Dolny Śląsk zajął 5 miejsce w Polsce.
Nagroda za taki wynik to czek na 3 tys. zł odebrany przez Zenona Króla, prezesa klubu.
Nie jest to pierwsza taka nagroda dla klubu z Miszkowic. Podobną oderbali w 2014 roku - Nagroda dla narciarzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze