Dzisiaj (piątek, 4 kwietnia) w Legnicy odbyła się Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego. Marszałek Cezary Przybylski i wicemarszałek Radosław Mołoń wręczali przedstawicielom klubów sportowych nagrody.
Gala była podsumowanie ogólnopolskiej rywalizacji w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego. Punktację pozwalającą na porównanie osiągnięć klubów sportowych z całej Polski prowadzi Ministerstwo Sportu i Turystyki. Sportowcy z Dolnego Śląska zajęli w tym sezonie czwarte miejsce w Polsce.
Wśród klubów narciarstwa klasycznego sklasyfikowany został MUKN Pod Stróżą z Miszkowic. Sportowcy zajęli 10 miejsce w Polsce i pierwsze na Dolnym Śląsku. W nagrodę otrzymali czek na 5 tys. zł.
Nagrodę odebrał prezes klubu Zenon Król i dwie zawodniczki, bliźniaczki Weronika i Aleksandra Mikołajczyk.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze