Około godziny 00:30 w domu wielorodzinnym przy ulicy Ciasnej w Lubawce wybuchł pożar w jednym z mieszkań na pierwszym piętrze. Na razie nie wiadomo co było jego przyczyną. O pożarze zaalarmował przypadkowy przechodzień. Lokatorzy o niczym nie wiedzieli.
Prawdopodobnie nikt nie został poszkodowany w pożarze. Zgromadzeni ludzie mówili, że dym było widać już kilkanaście, a może kilkadziesiąt minut zanim wszczęto alarm. Dym wydobywał się z kominów wentylacyjnych. Po chwili w całej miejscowości wyłączono prąd. Według świadków w nocy zapaliła się lodówka. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Zabudowany sprzęt AGD został wyniesiony z mieszkania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze