Niespodziewanie dzisiaj (wtorek, 31 grudnia) zebrali się radni miasta Kamienna Góra. Konieczne okazało się zwołanie sesji nadzwyczajnej.
Dopiero dzisiaj do urzędu dotarła informacja o dodatkowych 400 tys. zł przyznanych z budżetu państwa. Pieniądze trafią do miejskich placówek. Trzeba je było wpisać do tegorocznego budżetu, a taką decyzję mogą podjąć tylko radni.
Od rana trwało zapraszanie rajców na sesję nadzwyczajną. Do posiedzenie przyszło 20 radnych, którzy podjęli odpowiednią uchwałę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze