Trwa liczenie pieniędzy zebranych przez kamiennogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota przekroczyła 65 tys. zł.
Organizatorzy nadal czekają na odbiór kilku fantów. W tym roku zlicytowanych zostało 180 przedmiotów.
Przed rokiem kamiennogórski sztab zebrał 56 tys. zł. Od początku istnienia, przez 23 edycje WOŚP, w Kamiennej Górze zebrano ponad 1 mln zł.
Wszystko o WOŚP w powiecie kamiennogórskim i okolicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze