Prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał motocyklista zatrzymany przez kamiennogórskich policjantów w sobotę (13 września).
Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego po pościgu. Mężczyzna jechał motocyklem jawa bez wymaganych uprawnień.
Jak informuje at. asp. Marta Nieć, zatrzymany był wcześniej znany policji. Za jazdę bez uprawnień odsiadywał już wyrok roku pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze