Reklama

Nadal bez prądu - Twoja powiatowa

Mieszkańcy ul. Betlejemskiej w Krzeszowie o godzinie 17 nadal nie mieli prądu. Nie wiedzieli również kiedy awaria może być usunięta.

Jak informuje jeden z internautów prądu na ul. Betlejemskiej nie ma od wczoraj. Na linię energetyczną spadło wtedy drzewo. Dzisiaj około godziny 17 prądu nie było dalej, a osobę pracującą w terenie stać było jedynie na chamskie odzywki kierowane w stronę zainteresowanych terminem usunięcia awarii mieszkańców.

Według informacji na stronie Tauronu, awaria ma być usunięta do godziny 20. Jak informuje mieszkaniec, taki zapis, ale dotyczący godziny 20 21 października, był na stronie również wczoraj.

Na zdjęciu przyczyna awarii, drzewo przewrócone wczoraj przez wiatr.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama