Iwo Sobczyk, medalista Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy, będzie prowadził treningi sekcji trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Właśnie trwa do niej nabór. Chętni mogą zgłaszać się w klubie.
Docelowo grupa ma liczyć do 10 osób. Treningi mają odbywać się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 18-21.
Osoby chcące wziąć udział w zajęciach muszą mieć ukończone 14 lat (osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców). Warunkiem udziału w zajęciach jest brak przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze