Dzisiaj rozpoczęły się zapisy na drugą edycję bezpłatnego kursu wspinaczkowego „Na Szczyt 2026”. Z propozycji mogą skorzystać młodzi ludzie w wieku 17-25 lat mieszkający w Kamiennej Górze.
Uczestnicy kursu poznają techniki wspinaczki boulderingowej, czyli wykonywanej zazwyczaj na niskich blokach skalnych i ściankach, bez asekuracji linami, tylko nad grubymi materacami. Zajęcia odbywać się będą w sali wspinaczkowej Stowarzyszenia Kamdża przy ul. Łużyckiej 6. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 24 kwietnia o godzinie 18:00.
Zapisy prowadzone będą od 10 do 17 kwietnia w godzinach 8:00 – 15:00 w Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Polityki Społecznej kamiennogórskiego ratusza pod numerem telefonu: 75 645 51 36.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze