Reklama

Na stypendia

Dzisiaj (sobota, 8 czerwca) na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbył się VII Festyn Rodzinny. Pieniądze zebrane podczas zabawy przekazane będą na stypendia naukowe dla uczniów szkoły.

Festyn zorganizowało stowarzyszenie "Jedynka". W organizację włączyli się nauczyciele, rodzice, uczniowie oraz absolwenci.

Organizatorzy zadbali o zapewnienie atrakcji dla każdego. Kibice mogli obejrzeć piłkarskie zmagania  młodzików kamiennogórskiej Olimpii. Zaprezentowana został również jazda synchroniczna na koniach oraz akrobacie na rowerach. Dla miłośników kultury przygotowano serię występów. Zaprezentowali się uczniowie szkoły, "Perpetum" zespół z ogniska muzycznego, uczniowie Zespołu Szkól Specjalnych, zuchy i harcerze, Żaklina Runge oraz zespoły Endear i Chcemy.

Przed szkołą wystawiono stoiska z domowymi wypiekami, ciasteczkami, grillowaną kiełbasą, kaszanką oraz pajdą chleba ze smalcem. Można też było kupić zimne i ciepłe napoje, lody, gofry, popcorn.

Chętni mogli pomalować sobie twarz, pojeździć konno, poskakać na trampolinie, rywalizować w potyczkach sportowych, zajrzeć do wnętrza wozu strażackiego, zrobić maskę swojej twarzy.

Wszyscy uczestnicy festynu czekali na finał akcji "Kup kota w worku". Każdy los podczas finału mógł przynieść jego właścicielowi dodatkową nagrodę dużego misia, radioodtwarzacz, aparat fotograficzny, tablet i rower górski.

Najnowszy komunikat o kwocie, którą udało się zebrać podczas imprezy, mówił o ponad 8 000 zł.

więcej zdjęć - kliknij

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama