Dzisiaj (19 czerwca) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się Dzień Sportu Szkolnego.
Uczniowie uczestniczyli w sztafecie, skokach w worku, torze przeszkód oraz rzucie ringo przez tyczkę. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IIIW, drugie - IID, a trzecie - IW.
Potyczki sportowe kończył mecz "chińskiego kosza", czyli koszykówki bez zasad, rozegrany pomiędzy zwycięskimi reprezentacjami i drużyną nauczycieli.
Uczniowie technikum organizacji usług gastronomicznych przygotowali ciepły posiłek oraz rogaliki dla wszystkich uczniów szkoły.
Dyrektor Mariola Jaciuk nagrodziła wszystkich uczestników drobnymi, słodkimi upominkami.
Koordynatorem imprezy była Katarzyna Mitro, a współorganizatorami wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze