Reklama

Na sportowo

Dzisiaj (19 czerwca) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się Dzień Sportu Szkolnego.


Uczniowie uczestniczyli w sztafecie, skokach w worku, torze przeszkód oraz rzucie ringo przez tyczkę. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IIIW, drugie - IID, a trzecie - IW.

Potyczki sportowe kończył mecz "chińskiego kosza", czyli koszykówki bez zasad, rozegrany pomiędzy zwycięskimi reprezentacjami i drużyną nauczycieli.

Uczniowie technikum organizacji usług gastronomicznych przygotowali ciepły posiłek oraz rogaliki dla wszystkich uczniów szkoły.

Dyrektor Mariola Jaciuk nagrodziła wszystkich uczestników drobnymi, słodkimi upominkami.

Koordynatorem imprezy była Katarzyna Mitro, a współorganizatorami wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama