Uczniowie klas 4-6 Szkoły Podstawowej numer 1 w Kamiennej Górze przywitali pierwszy dzień wiosny turniejem piłkarskim. Młodsi uczniowie wraz z grupami przedszkolnymi brali udział w zabawach z Panią i Panem Wiosną.
Najmłodsi wspólnie z przedszkolakami w Przedszkola Publicznego numer 1 przeszli z Marzannami po terenie szkoły. Później po zabawach i pląsach dzieci wrzuciły kukły na symboliczny stos.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze