0,36 promila alkoholu we krwi miał podczas majówki mieszkaniec Kamiennej Góry, który postanowił przejechać się na rowerze.
Do zatrzymania przez policję doszło na terenie Szczawna-Zdroju 3 maja.
Na ulicy Słowackiego w Szczawnie-Zdroju policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 52-letniego mieszkańca Kamiennej Góry,
-informuje podkom. Agnieszka Głowacka-Kijek z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.
Mężczyzna został ukarany mandatem w kwicie tysiąca złotych. Nie mógł też kontynuować swojej jazdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze