Kilkudziesięciu kolarzy wyruszyło dzisiaj (niedziela, 17 sierpnia) na wycieczkę z Lubawki do Kamiennej Góry.
Kolarze spotkali się na stadionie w Lubawce i w dwóch grupach wyruszyli w stronę Kamiennej Góry. Ich celem są podziemia Arado.
Wyprawa zorganizowana została w ramach cyklu "Nie siedź w domu, siądź na rower". Kolejna wycieczka zaplanowana jest na 24 sierpnia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze