Reklama

Na rowerach do Kamiennej

Stowarzyszenie Cyklistów Powiatu Kamienna Góra, Sekcja  MTB Lubawka zaprasza wszystkich miłośników kolarstwa i nie tylko do aktywnego spędzenia czasu na wycieczkach rowerowych w ramach projektu ?Nie siedź w domu, siądź na rower? .

 

Startujemy 17.08.2014r. o godz. 10:00,  tym razem wybieramy się  do Kamiennej Góry

Zbiórka na  stadionie w Lubawce  przy ul. Przyjaciół Żołnierza 6A.

Kolejne wyjazdy odbędą się w dniach:

- 24.08.2014r oraz 21.09.2014r.

Po każdym wyjeździe odbędą się konkursy i zabawy. Dla uczestników przewidziane są ciekawe nagrody.

Serdecznie zaprawszy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy z nami.

Jednocześnie informujemy, że każdy uczestnik wycieczki musi posiadać sprawny rower. Dzieci i młodzież do lat 18 kask.

Ponadto dzieci powinny być pod opieką rodziców. Jeżeli będą z innymi dorosłymi członkami rodziny muszą mieć pisemną zgodę od rodziców na uczestnictwo w naszych wycieczkach.

Reklama

Druk zgody można pobrać z naszej strony internetowej: www.mtb-lubawka.com

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama