Od poniedziałku trwa remont ulicy Krzeszowskiej. Aktualnie na drodze wprowadzono ograniczenia. Na odcinku od skrzyżowania ulicy Krzeszowskiej z Kościuszki do ulicy Księcia Bolka I droga jest jednokierunkowa.
Ruch został puszczony od strony osiedla. Kierowcy jadący od strony Krzeszowa muszą przejechać przez miasto aby pojechać na Wałbrzych. Na trasie pojawił się znak informujący o objeździe.

Niestety, kierujący jadący od strony miasta (ulica Kościuszki) nadal są informowani o drodze na Wałbrzych przez ulicę Krzeszowską. Część kierowców musiało na skrzyżowaniu zawracać.

Prace remontowe trwają głównie przy chodnikach przy osiedlu. Piesi w tym miejscu korzystają z jezdni.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze