W sobotę drużyna KS Relax Kamienna Góra rywalizowała w Drużynowym Turnieju w wyciskaniu leżąc klasycznym. Zawody odbyły się w Pieńsku.
Turniej wygrali gospodarze KS Hermes Pieńsk. Drugie miejsce zajęła drużyna Śródmieście Legnica. Kamiennogórski Relax był trzeci. Czwarte miejsce zajął Start Strzegom. Różnice punktowe były niewielkie. Relax do drugiego miejsca stracił tylko 0,12 punktu, nad czwartym miał 0,75 punktu przewagi.
Wyniki zawodników kamiennogórskiego klubu:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze