Reklama

Na podium

W środę (5 czerwca) reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących uczestniczyła w finale dolnośląskim indywidualnych mistrzostw w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych.



Kamiennogórską szkołę reprezentowało 34 uczniów, którymi opiekowali się Katarzyna Mitro i Marek Mróz.

Wyniki indywidualne:
II miejsce w skoku w dal: Dawid Smalarz
III miejsce w skoku wzwyż: Karolina Białoszewska
IV miejsce w skoku wzwyż: Arleta Juszczyszyn
IV miejsce w skoku wzwyż: Adam Szega
IV miejsce w biegu na dystansie 800 m: Katarzyna Łuszczak
VI miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt:Katarzyna Bonarska, Arleta Juszczyszyn, Wioletta Berdychowska, Aleksandra Wajsznis

WYNIKI DRUŻYNOWE:
II miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców
VII miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama