W środę (5 czerwca) reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących uczestniczyła w finale dolnośląskim indywidualnych mistrzostw w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych.
Kamiennogórską szkołę reprezentowało 34 uczniów, którymi opiekowali się Katarzyna Mitro i Marek Mróz.
Wyniki indywidualne:
II miejsce w skoku w dal: Dawid Smalarz
III miejsce w skoku wzwyż: Karolina Białoszewska
IV miejsce w skoku wzwyż: Arleta Juszczyszyn
IV miejsce w skoku wzwyż: Adam Szega
IV miejsce w biegu na dystansie 800 m: Katarzyna Łuszczak
VI miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt:Katarzyna Bonarska, Arleta Juszczyszyn, Wioletta Berdychowska, Aleksandra Wajsznis
WYNIKI DRUŻYNOWE:
II miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców
VII miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze