W sobotę (5 września) Wrocław był jednym z miast, w których rozegrany został turniej tenisa w ramach Narodowego Dnia Tenisa.
W turnieju Tenisowe Pożegnanie Lata wystartował Łukasz Maciaszek z Krzeszowa z Krzeszowa. Awansował do turnieju głównego, w którym zajął trzecie miejsce w kategorii do lat 12.
W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z klubów tenisowych z trenu całego Dolnego Śląska, a także z innych rejonów Polski.
Turniej rozegrany został na kortach Olimpijskiego Clubu we Wrocławiu pod patronatem Ministerstwa Sportu, Polskiego Związku Tenisowego i Fundacji Aktywni Dla Polski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze