Reklama

Na nakrętki

Gotowy jest już projekt pojemnika, do którego można będzie wrzucać plastikowe nakrętki. Ułatwi to prowadzenie zbiórek. Pojemnik ma być gotowy we wrześniu.

 

Metalowy pojemnik ma stanąć przy ul. Sienkiewicza, naprzeciwko Powiatowego Urzędu Pracy, przy starostwie. Konstrukcja ma wielkość 1,3 x 1,3 metra. Nakrętki będzie można wrzucać od góry, w dolnej części serduszka przewidziano klapę, przez którą nakrętki będzie można wyciągnąć.

Do pojemnika będzie można wrzucać nakrętki w ramach akcji wspierających zbiórkę pieniędzy na leczenie, czy rehabilitację mieszkańców powiatu. Projekt wykonała kamiennogórska firma Dofama Thies, która pojemnik również wykona.

Reklama

Akcję organizuje grupa mieszkańców powiatu działająca jako Spolecznaszwalnia. Grupa znana jest m.in. z szycia maseczek na twarz przekazywanych instytucjom na terenie powiatu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama