Reklama

Na igrzyska przez Kubalonkę

W sobotę i niedzielę na trasach w Wiśle-Kubalonce rozegrane zostały kolejne zawody w narciarstwie biegowym z cyklu Bieg na Igrzyska - Puchar Grupy Azoty. W zawodach wystartowali zawodnicy MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.



W sobotę zawodnicy rywalizowali ze startu wspólnego w biegach stylem klasycznym

Juniorka A 5km
Paulina Trzaska miejsce 5

Junior C 3km
Kacper Wojciechowski miejsce 7
Grzegorz Dereń miejsce 23

Juniorka C 3km
Wiktoria Przemyślak miejsce 20
Weronika Przemyślak miejsce 22

Juniorka D 3km
Amelia Jęczmieniak miejsce 5
Aleksandra Mikołajczyk miejsce 8
Weronika Mikołajczyk miejsce 11
Weronika Leśniara miejsce 21

W niedzielę biegacze rywalizowali ponownie ze startu wspólnego, tym razem w stylu dowolnym.

Juniorka A 7,5km
Paulina Trzaska miejsce 6

Junior C 5km
Kacper Wojciechowski miejsce 12
Grzegorz Dereń miejsce 35

Juniorka C 5km
Weronika Przemyślak miejsce 12
Wiktoria Przemyślak miejsce 13

Juniorka D 3km
Aleksandra Mikołajczyk miejsce 4
Amelia Jęczmieniak miejsce 7
Weronika Mikołajczyk miejsce 9
Weronika Leśniara miejsce 34

Po czterech zawodach cyklu MUKN Pod Stróżą Miszkowice zajmuje 9 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

źródło: skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama