Reklama

MZ: 235 nowych zakażeń koronawirusem, kolejne 16 osób zmarło; łącznie 16 tys. 561 przypadków i 827 zgonów

Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 235 osób ? poinformowało we wtorek rano Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej zakażeń odnotowano w woj. śląskim - 204. Resort przekazał, że zmarło kolejne 16 osób.


Nowe przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą osób z województw: śląskiego (204), dolnośląskiego (7), wielkopolskiego (6), pomorskiego (4), lubelskiego (3), zachodniopomorskiego (3), świętokrzyskiego (3), warmińsko-mazurskiego (2), opolskiego (2), małopolskiego (1).

Ministerstwo przekazało, że zmarło kolejne 16 osób zakażonych koronawirusem, w wieku od 51 do 98 lat. Zgony odnotowano m.in. w Poznaniu, Starachowicach, Tarnowskich Górach, Raciborzu, Tychach, Grudziądzu i Zgierzu.

Łącznie zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 16 tys. 561 osób, z których 827 zmarło. (PAP)

Reklama

Autor: Katarzyna Lechowicz-Dyl / PAP

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama