Reklama

MZ: 115 nowych przypadków koronawirusa; kolejne trzy osoby zmarły

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u 115 osób, z czego 92 w woj. śląskim ? podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. Poinformowano o kolejnych trzech zmarłych osobach.


Nowe potwierdzone przypadki dotyczą osób z województw: śląskiego (92), lubelskiego (7), świętokrzyskiego (5), dolnośląskiego (4), wielkopolskiego (3), opolskiego (1), podkarpackiego (1), pomorskiego (1), zachodniopomorskiego (1).

Jak podało MZ, zmarły trzy kolejne osoby, każda z nich miała choroby współistniejące. Są to: 84-letnia kobieta w Poznaniu, 83-letni mężczyzna w Tychach i 65-letni mężczyzna w Bytomiu.

Obecny bilans łącznych przypadków zakażenia koronawirusem wynosi 23 686, spośród których zmarło 1064 osób. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama