Członkowie zespołu teatralnego MY przygotowują kolejną premierę. W ramach zajęć podglądają pracę starszych kolegów.
Dzisiaj (czwartek, 2 listopada) zespół pojechał do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu jest obejrzenie spektaklu dyplomowego studentów czwartego roku wydziału aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych (dawniej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej). Młodzież z zespołu MY obejrzy spektakl Niewina.
Zespół teatralny MY działa przy Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Tworzą go głównie uczniowie liceum ogólnokształcącego. Opiekunem jest Jacek Bruździak.
fot. zespół teatralny MY
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze