Dzisiaj (piątek, 9 marca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił Daniel Spaleniak.
Występ zorganizowany został jako Koncert Marca w cyklu Koncertów Miesiąca organizowanych przez Centrum Kultury. Bluesowo-folkowe dźwięki zachęciły do udziału w koncercie kilkadziesiąt osób. Sala witrażowa wypełniona była do ostatniego miejsca.

Muzyk zaprezentował m.in. utwory ze swojej trzecie, najnowsze płyty ?Life is somewhere else?, która w oficjalnej sprzedaży dostępna będzie dopiero za tydzień.
Wokaliście i gitarzyście podczas koncertu towarzyszył perkusista Michał Kowalczyk.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze