Dużym zainteresowaniem cieszył się dzisiejszy (piątek, 28 grudnia) koncert zorganizowany przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących.
W ramach cyklu "Koncert na dobry początek roku" wystąpił "Kłos & Dąbrowski Band". Zespół założony przez trębacza Łukasza Kłosa i saksofonistę Jarosława Dąbrowskiego jest dobrze znany kamiennogórskiej publiczności. Grupa kilka razy wystąpiła na różnych kamiennogórskich scenach. Tym razem zespół zagrał w ZSO. Podobnie jak podczas poprzednich występów, dzisiejszego koncertu wysłuchał komplet publiczności.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze