W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości w krzeszowskiej bazylice odbędą się w czerwcu dwa koncerty.
Już 9 czerwca w murach krzeszowskiej bazyliki wystąpi jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek artystycznych w Polsce - Zespół "Śląsk" im. Stanisława Hadyny. Zespół zaprezentuje utwory patriotyczne w ramach programu Zespół "Śląsk" dla Niepodległej. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.
https://www.youtube.com/watch?v=YHkfM8cWsI0
30 czerwca w murach krzeszowskiej bazyliki zaprezentuje się wraz z chórem Józef Skrzek - wybitny multiinstrumentalista. Koncert będzie połączeniem muzyki elektronicznej z dźwiękiem zabytkowych organów Englera.
Bilety na oba koncerty są do nabycia w Biurze Obsługi Pielgrzyma, oraz na: www.sklep.opactwo.eu

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze