Miejski Ośrodek Kultury, Fundacja Slowcity i Stowarzyszenie Miłosników Sportu
zaprasza na
Muzyczne Powitanie Lata
14-15 czerwca 2014 r.
Sobota 14 czerwca godz. 19:00,
plac przy stawie obok CUMiPZ "Przedwiośnie" (ul. Górnicza 22)
Zagrają: LOS BANDIDOS
Wstęp wolny
Niedziela 15 czerwca godz. 15:00 - 18:00
plac przy ul. Jagiellończyka
Zagrają:
15:00 Kowarska Orkiestra Rozrywkowa
16:00 Nie Jest Dobrze
17:00 D.N.A.
Imprezie towarzyszyć będą:
I Kowarskie Mistrzostwa BULE
Konkursy i zabawy dla dzieci
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze