Dzisiaj (piątek, 3 marca) w Domu Kultury w Lubawce odbył się koncert charytatywny na rzecz Aleksandry, Leny i Blanki Ciszek.
Koncert zorganizowała grupa młodych wolontariuszy. Na scenie wystąpiły cztery lokalne zespoły. Odbył się również pokaz streetdance.
Każdy ze słuchaczy wchodząc na salę wrzucał do puszki minimum 10 zł. W ten sposób udało się zebrać 880 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze