Burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Światek serdecznie zaprasza na koncerty w ramach II edycji kamiennogórskiego festiwalu Musique d?Elite. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.
Koncerty odbędą się 7,8,9 oraz 22 września w Kościele pw. Matki Boże Różańcowe, Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła oraz w Muzeum Tkactwa. Wśród wykonawców zobaczymy między innymi Alicję Węgorzewską ? polską śpiewaczkę operową, jurorkę programu ?Bitwa na głosy?.
Szczegóły festiwalu na plakacie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze