Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim zachęca do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #muremzaowsiakiem .
Sztaby WOŚP zachęcają do wyjścia w niedzielę (20 stycznia) o godzinie 20:00 na ulice miast, miasteczek, wiosek, wsi i wysłanie światełka do nieba!
Sztab w Chełmsku Śląskim zaprasza na rynek. Zachęca do przyniesienia czerwonych baloników, latarek, zimnych ogni. Wykonane ma być wspólne zdjęcie, które wysłane zostanie do Fundacji WOŚP z apelem o powrót Jurka!
Minutą ciszy uczczona zostanie bezsensowna i niepotrzebna śmierć prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze