Reklama

#muremzaowsiakiem w Chełmsku Śląskim

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim zachęca do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #muremzaowsiakiem .

 

Sztaby WOŚP zachęcają do wyjścia w niedzielę (20 stycznia) o godzinie 20:00 na ulice miast, miasteczek, wiosek, wsi i wysłanie światełka do nieba!

Sztab w Chełmsku Śląskim zaprasza na rynek. Zachęca do przyniesienia czerwonych baloników, latarek, zimnych ogni. Wykonane ma być wspólne zdjęcie, które wysłane zostanie do Fundacji WOŚP z apelem o powrót Jurka!

Minutą ciszy uczczona zostanie bezsensowna i niepotrzebna śmierć prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim  i okolicach

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama