W Kamiennej Górze wakacje zakończyły się imprezą, na którą zaprosiła Miejska Biblioteka Publiczna oraz kamiennogórskie Centrum Kultury.
W sierpniu obie instytucje zaprosiły młodych mieszkańców Kamiennej Góry na serię wydarzeń i warsztatów. Odbyły się warsztaty street-artu oraz tworzenia muralu. Praca przebiegała pod okiem dwóch artystek Anny Nelke oraz Petry Docekalovej.

Dzisiaj odbyło się podsumowanie akcji „Marzymy po murze” podczas którego Anna Nelke, Petra Docekalova oraz Marcelina Halaś opowiadały o pracy nad muralem oraz nastąpiło odsłonięcie muralu. Wyjątkowo biblioteka czynna była do 19.00, można było zapisać dziecko do biblioteki oraz miło spędzić czas na dziedzińcu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze