- Ocena historii należy do następnych pokoleń ? tak rozpoczął uroczystą Mszę Świętą ksiądz Aleksander Siemiński. W mszy uczestniczyli m.in. Posłowie na Sejm RP Marzena Machałek oraz Jacek Sasin.
W Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze, przy ul. Wałbrzyskiej sprawowana była uroczysta Msza Św. w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w 5. rocznicę tych tragicznych wydarzeń. Kwiaty pod tablicą upamiętniającą złożyli posłowie oraz przedstawiciel miasta Kamienna Góra Henryk Różański.

Uroczystą mszę uświetniły występy muzyczne zespoły skrzypcowego oraz Zespołu Chcemy. Zjawili się tez przedstawiciele Kół Łowieckich.
Po uroczystej mszy na chętnych do rozmowy czekał poseł Jacek Sasin oraz posłanka Marzena Machałek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze