Festiwal MOVI-CITIES, który odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2014 r. organizowany jest przez dwa samorządy ? Jelenią Górę i partnerskie miasto Boxberg w Niemczech, a współfinansowany z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska ? Saksonia 2007 ? 2013.
Dwudniowy Festiwal będący kontynuacją zeszłorocznej imprezy organizowanej pod nazwą ?Transgranicznego Festiwalu Przestrzeni Publicznej" to miejsce wydarzeń naukowych, kulturalnych i mających charakter widowisk publicznych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii świetlnych, laserowych, pirotechnicznych, graficznych i audiowizualnych.
Plakat do pobrania - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze