Od piątku na kamiennogórskim rynku trwał jarmark bożonarodzeniowy. Właśnie został zakończony.
Jarmark rozpoczęła parada świętego Mikołaja. Przez trzy dni na rynku występowali artyści, czynne były stoiska z ozdobami i potrawami świątecznymi. Odbywały się warsztaty.
Ostatnim punktem jarmarkowego programu był orszak świątecznych pojazdów. Samochody i quady ozdobione świątecznymi lampkami kilka razy przejechały przez rynek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze