Lubawscy motocykliści zaprosili dzisiaj (sobota, 30 czerwca) do wspólnej zabawy w parku Watra.
Członkowie klubu motocyklowego Choppers Garage zorganizowali piknik "Moto-pozytywni". Do parku Watra przyjechało kilkudziesięciu motocyklistów, uczestnicy pikniku mogli obejrzeć motocykle różnych producentów z różnych lat. Lubawscy strażacy przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane atrakcje.
Piknik miał pomóc w poprawie wizerunku motocyklistów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze