Członkowie klubu Choppers Garage zaprosili dzisiaj na zakończenie motocyklowego sezonu.
Motocykliści rozpoczęli imprezę od wspólnego wyjazdu. Z placu przy siedzibie klubu w Lubawce pojechali starą drogą nr 5 do Bolkowa. Według planu mają wrócić drogą S3 z postojem na MOP Jaczków.
Po powrocie rozpocznie się muzyczna część imprezy. Zagrają Szczyli i New Place.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze