Reklama

Moto-pozytywni w Lubawce

W najbliższą sobotę (30 czerwca) w parku Watra w Lubawce odbędzie się piknik ?Moto-pozytywni?. Organizatorzy ? członkowie klubu motocyklowego Choppers Garage zaplanowali m.in. przejażdżki motocyklem, pokaz pierwszej pomocy. Wieczorem na scenie zagrają Unassigned z Wrocławia oraz The Light Street z Kamiennej Góry.

 

Jak tłumaczą organizatorzy głównym założeniem imprezy jest zmiana wizerunku motocyklisty. Dlatego oprócz typowo motocyklowych konkurencji, w parku Watra nie zabraknie małej gastronomii oraz atrakcji dla najmłodszych. Początek imprezy o godzinie 16:00.

Impreza dofinansowana jest ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama