Pogodę trudno nazwać zimową, ale morsów to nie odstrasza. Już rozpoczęli sezon zimowych kąpieli. Wśród nich są kamiennogórzanie szukający kolejnych chętnych do wspólnych, zimowych kąpieli.
Po świętach pod Jelenią Górą około 100 osób zdecydowało się na kąpiel w górskim strumieniu. Była to już czwarta edycja Przesieckiej Kąpieli Morsów. Wśród uczestników byli również kamiennogórzanie, którzy na dalszą część sezonu poszukują chętnych do wspólnych wyjazdów i kąpieli.
Chętni mogą zgłaszać się telefonicznie: 513 184 657
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze